Cenník


Pravidlá spoločnosti Herbalife nedovoľujú uverejňovať ceny produktov priamo na webových stránkach. Môžete si ho však nechať zaslať priamo na Vašu emailovú adresu. Stačí, ak vyplníte formulár na tejto stránke alebo o Cenník požiadate telefonicky či SMS na tel. čísle 0917 79 44 60.

Dôvod, pre ktorý je potrebné, aby si si o Cenník požiadali, je veľmi prostý. Ak ste zavítali na túto webovú stránku, s najväčšou pravdepodobnosťou sa zaujímate o zdravý životný štýl a súčasne chcete vyriešiť nejaký svoj problém – možno vás trápi nadváha, možno máte nedostatok energie, cítite sa unavený alebo si chcete svoje zdravie udržať čo najdlhšie.

Výživové doplnky Herbalife sú nepochybne veľmi kvalitné. Ak však chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky pri riešení vášho problému, je rovnako dôležité, aby vám pri výbere konkrétneho výživového doplnku poradil ten, kto pozná ich zloženie, ale aj váš cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Len tak budete mať záruku, že dosiahnte výsledok, po ktorom túžite. Predídete tak nielen možnému nie najlepšiemu výberu výživových doplnkov, ale aj možnému sklamaniu.

Skôr, než si teda produkty objednáte, zistím, aký cieľ chcete dosiahnuť a až potom vám poradím konkrétny produkt. (Bližšie informácie si môžete prečítať v Ako vám môžeme pomôcť)

Zostáva teda urobiť len posledný krok – vyplňte formulár a ja sa vám obratom ozvem.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefón

Predmet

Vaša správa

VAROVANIE TÝKAJÚCE SA INTERNETOVÝCH AUKCIÍ A WEBOVÝCH STRÁNOK PREVÁDZKOVANÝCH OSOBAMI, KTORÉ NIE SÚ ZMLUVNÝMI DISTRIBÚTORMI

 

Výrobky spoločnosti Herbalife sú ponúkané výhradne prostredníctvom nezávislých Distribútorov spoločnosti Herbalife. Naši Distribútori sú vybavení komplexnou znalosťou výrobkov Herbalife a priebežne svoje znalosti rozvíjajú a dopĺňajú formou účasti na pravidelných školeniach i formou štúdia informačných materiálov poskytovaných priamo spoločnosťou Herbalife.

Maximálne možné výsledky môžete dosiahnuť jedine prostredníctvom priameho kontaktu s našimi Distribútormi a po porade s nimi.

Distribútori sú dobre vyškolení na to, aby Vám poradili najlepší spôsob, ako naše výrobky užívať; tieto odporúčania Vám sprostredkuje jedine konzultácia s Distribútorom.

Nemôžeme zaručiť kvalitu a bezpečnosť výrobkov Herbalife predávaných na internetových aukciách či na webových stránkach prevádzkovaných osobami, ktoré nie sú zmluvnými Distribútormi. Navyše platí, že možnosť záruky vrátenia peňazív 30-dňovej lehote (v prípade, že nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní so zakúpeným výrobkom) môžete využiť iba v prípade, že ste výrobok zakúpili od niektorého z našich zmluvných Distribútorov.

Naši Distribútori prevádzkujú vlastné webové stránky. Pokiaľ si nie ste istí, či stránka, ktorú ste navštívili, patrí jednému z našich zmluvných Distribútorov alebo osobe, ktorá nie je zmluvným Distribútorom, môžete vždy kontaktovať spoločnosť Herbalife, ktorá Vám túto skutočnosť overí.

Predaj výrobkov Herbalife na internetových aukciách a webových stránkach prevádzkovaných osobami, ktoré nie sú zmluvnými Distribútormi,je v rozpore s Pravidlami spoločnosti Herbalife.