Štíhle gule 1


chudnutie_sladkosť_guleĎalšia z radu sladkostí bez šitpky pridaného cukru, tuku či múky. Čo znamená, že hoci ste si povedali „chcem schudnúť“, nemusíte sa jej báť. Isto oceníte aj to, že je hotová raz-dva a že vám pri jej príprave môžu pomáhať aj deti.

 

Potrebujeme:

200 g sušených datlí, 300 g hrozienok, 100 g sušených brusníc, 75 g sušených jabĺk, 5 kopcovitých polievkových lyžíc kakaa, 200 g mletých orechov

 

Na obaľovanie: 50 g mletých orechov zmiešaných s 2 polievkovými lyžicami kakaa

Postup:

 

Sušené ovocie dáme do misky, zalejeme vodou a necháme postáť 3 – 4 hodiny. Vodu zlejeme (pre istotu si časť z nej odložíme) a prstami ešte z ovocia vyžmýkame prebytočnú vodu. Dáme do mixéra a vyšľaháme na hladkú hmotu – ak je „cesto“príliš tuhé a nedá sa nám dobre rozmixovať, pridáme trochu vody, v ktorej sme ovocie močili.

 

Hmotu preložíme do misky, pridáme mleté orechy a kakaový prášok. Dobre premiešame a tvarujeme guľky, ktoré obalíme v mletých orechoch zmiešaných s kakaovým práškom.

 

 

Dobrú chuť!

 

e-book zdarma 2

Maja Hlavandová

Foto: autorka

Chcete dostávať tipy na štíhlu líniu?

Zanechajte mi na seba kontakt a ja vám horúce novinky pošlem.


O Maria Hlavandová

Vitajte na mojej webovej stránke. Volám sa Maja Hlavandová a pomáham ľuďom pochopiť, prečo sa im zmenšilo oblečenie v skrini a ako to urobiť, aby aj tanier bol plný chutných jedál, aj chudnutie bolo príjemné a bez jojo efektu.


Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jedna myšlienka “Štíhle gule