Strašidlá 1


chudnutie-zdravá-sladkosť-strašidlá

Hoci názov znie asi trocha strašidelne, skrýva sa za ním sladkosť, ktorú môžeme označiť prívastkom zdravá. Je bez štipky pridaného cukru, tuku či múky a pochutiť si na nej môžu aj tí, ktorí si strážia líniu.

Navyše pri jej príprave nemusíte zapínať rúru, ani umývať plechy.

 

U nás doma táto mňamka už veľa, veľa rokov nemôže chýbať pri žiadnych sviatkoch a oslavách. Verím, že si na nej pochutíte aj vy.

 

 

Potrebujeme:

30 ks pekných veľkých polovíc vlašských orechov, 30 ks mäkkých sušených sliviek, 30 ks sušených marhúľ (ak ich nemáme z vlastnej zásoby, ale kúpené v obchode, pred použitím ich opláchneme), 30 ks veľkých hrozienok, 30 ks špáradiel (radšej aj viac, často sa lámu)

 

Poleva: 150 g 74-percentnej čokolády (fajšmekri použijú asi 81-percentnú)

Na obaľovanie: 50 g strúhaného kokosu

 

Postup:

Na špáradlo postupne napichneme (podobne ako keď pripravujeme ihlu na ražniči) polovicu vlašského orecha, sušenú slivku, marhuľu a hrozienko.

 

Špáradlo chytíme za opačný koniec, namočíme do čokolády, ktorú sme si rozpustili vo vodnom kúpeli a obalíme v strúhanom kokose.

 

A to je všetko…

 

Dobrú chuť!

 

e-book zdarma 2

Maja Hlavandová

Foto: autorka

 

Chcete dostávať tipy na štíhlu líniu?

Zanechajte mi na seba kontakt a ja vám horúce novinky pošlem.


O Maria Hlavandová

Vitajte na mojej webovej stránke. Volám sa Maja Hlavandová a pomáham ľuďom pochopiť, prečo sa im zmenšilo oblečenie v skrini a ako to urobiť, aby aj tanier bol plný chutných jedál, aj chudnutie bolo príjemné a bez jojo efektu.


Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jedna myšlienka “Strašidlá